ZAAWANSOWANY PEELING KOSMETYCZNY Z JADEM PSZCZELIM

Peeling inaczej abrazja lub bardziej obrazowo złuszczanie to zabieg polegający na usuwaniu całej warstwy martwego naskórka. Intensywność jak również i głębokość złuszczania jest uzależniona od wyboru preparatu i metody dobranej do rodzaju danej skóry.  Peeling stosuje się nie tylko w celu dokładnego oczyszczenia skóry ale również aby zregenerować dermę, usunąć przebarwienia, skutki fotostarzenia, uelastycznić, ujędrnić skórę, wygładzić i spłycić zmarszczki. Innymi słowy poprawić stan i wygląd skóry. Peeling można wykonywać na wszystkich partiach ciała. Intensywność i rodzaj zabiegu uzależnione są od problemu kosmetycznego lub dermatologicznego, wieku i rodzaju skóry.

Peeling to jeden z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych. Odpowiednio wykonany poprawia nie tylko wygląd skóry, ale też jej stan wewnętrzny. Po złuszczeniu zewnętrznej, martwej warstwy naskórka, nasza cera jest nie tylko odświeżona i bardziej promienna, ale też pobudzona do produkcji kolagenu i elastyny. Prócz tego peeling sprawia, że skóra lepiej przyjmuje substancje odżywcze i nawilżające z kosmetyków. Może zatem stanowić doskonałe preludium do dalszej pielęgnacji.

APIGEN-ROYAL-PEELING

DLACZEGO AKURAT NASZ PEELING?

Najważniejszy jest skład

Delikatny peeling kwasowy dający efekty już po pierwszym użyciu. Zawarty w preparacie kompleks α-hydroksykwasów i argininy ma potrójne działanie. Kwas mlekowy wpływa na produkcję kolagenu, jednocześnie wygładzając i dogłębnie nawilżając skórę. Kwas glikolowy odpowiada za eksfoliację martwego naskórka. Dodatkowa zawartość argininy, poprzez wyłapywanie dysocjujących jonów wodorowych, łagodzi podrażnienia wywołane zabiegiem, a także wzmacnia i uelastycznia skórę.

BBH Venom:

Głównym składnikiem aktywnym serum jest jad pszczeli (apitoksyna), łagodnie pozyskiwany przez nas od polskich pszczół. Ten niedoceniony składnik pszczelego pochodzenia ma spektrum właściwości od działania przeciwzapalnego, przez antybakteryjne, znieczulające po silne działanie przeciwzmarszczkowe. Jad pszczeli pobudza mikrocyrkulację w skórze, co poprawia jej odżywienie, zwiększa elastyczność i zdolność do regeneracji. Zmarszczki stają się wygładzone, a skóra odzyskuje swój naturalny kolor i wygląd.

Kwas Szikimowy:

Wyizolowany z anyżu gwiaździstego kwas szikimowy, poza działaniem złuszczającym i nawilżającym, ma udowodnione właściwości przeciwzapalne, bakteriobójcze i seboregulujące. Dzięki temu każdy zabieg pomaga przywrócić skórze równowagę.