Wszystko co musicie wiedzieć

O Nas

Dołącz do nas

“Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz”
                                    -Albert Einstein

Powyższy cytat był i jest naszą codzienną inspiracją 🙂

Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na kierunku Biotechnologia, nie mieliśmy już najmniejszych wątpliwości, że uważniejsze przyglądanie się przyrodzie i czerpanie z jej wspaniałych i wyjątkowych darów pochłonie nas bez reszty. Pierwsze kroki w naszej karierze zawodowej skierowaliśmy w stronę małych, niepozornych a jednoczenie tak bezwzględnie związanych z funkcjonowaniem całego gatunku ludzkiego i całej równowagi w naturze, stworzeniom…. Tak, tak, zapewne już się domyślasz, że choodzi o pszczoły! Rola jaka odgrywają one w Naszym ekosystemie jest nie do przecenienia. Ilość produktów, które dostarczają nam pszczoły, od stuleci napędza naukowców z różnych dziedzin do jeszcze uważniejszego badania ich właściwości. My również, daliśmy się “uwieść” pszczelemu bogactwu 🙂 Miód, pyłek, pierzga, mleczko czy wosk od dawna znane są w naszych domach i szeroko wykorzystywane na wiele różnych sposobów. My jednak zainteresowaliśmy się czymś, co w pierwszej chwili wydaje się być tym najmniej przyjaznym produktem, z całego wachlarza pszczelich zasobów. Zainteresowaliśmy się….

…JADEM PSZCZELIM

O ile pieczenie swędzenie czy mrowienie w miejscu w którym użądliła nas pszczoła nie jest ani trochę miłym doznaniem, o tyle zastosowanie jadu pszczelego do odmłodzenia, nawilżenia i polepszenia ogólnej kondycji naszej skóry, brzmi już bardzo ciekawie, czyż nie? Im więcej dowiadywaliśmy się o niezwykłych właściwościach jadu pszczelego i zawartej w nim melitynie, tym klarowniejsza stawała się w naszych głowach wizja tego, w jakis posób będziemy się nim dzielić. Tak powstała marka Apigenroyal! Nasz pomysł na wykorzystanie jadu pszczelego, w kosmetykach do pielęgnacji, zarówno w profesjonalnych produktach gabinetowych jak i w kosmetykach do codziennego stosowania w domowym zaciszu, spotkał się z bardzo dużym uznaniem. Wyrazem tego uznania, było zdobycie trzeciego miejsca w konkursie start-upów w 2017 roku, podczas III edycji programu akceleracyjnego MIT (Massachusetts Institute of Technology) Enterprise Forum Poland. Nie tylko ze względu na unikatową metodę pozyskiwania jadu od pszczół, a robimy to tak, że ani jedna pszczoła nigdy na tym nie ucierpiała, ale również, ze względu na unikatowe właściwości melityny – głównego składnika aktywnego w jadzie pszczelim – oraz jego działania na skórę.

Więcej informacji o jadzie pszczelim i jego działaniu na skórę znajdziesz na naszym blogu. A gdy już będziesz wiedzieć dlaczego tak bardzo warto jest korzystać z jadu pszczelego w pielęgnacji skóry – zajrzyj też tutaj aby dowiedzieć się więcej na temat działania naszych kosmetyków. Zapraszamy serdecznie.

Leszek i Mateusz  z              
Apigenroyal.com               

Oni w nas uwierzyli i ciągle

mówią o nas

Zapisz się

Interesują Cię nasze kosmetyki? Chcesz by na bieżąco z promocjami czy też nowymi kosmetykami? A może chcesz wiedzieć więcej o naszych osiągnięciach w kosmetologii i pielęgnacji skóry? Jeśli na choćby jedno pytanie odpowiadasz “tak” – koniecznie zapisz się na nasz newsletter.